Portrét  Tábor

PŘEDEHRÁVKA S TÁBOREM

20.12. 6.třída: začátek zápasu 15.00 hod (sraz 14.00) ZS Veselí

22.12. 8.třída: 15.00 hod (14.00) ZS Soběslav

 6.třída: HC Lužnice -HC Tábor 

Branky: x

8.třída: HC Lužnice - HC Tábor 

Branky:  x     

Portrét  Portrét

S VIMPERKA BEZ BODU

6.třída: HC Strakonice - HC Lužnice  15:3 (4:2,5:1,6:0)

Branky: Bernat (Kratochvíl), Kratochvíl (Egert), Bernat (Egert) 

8.třída: HC Strakonice - HC Lužnice 6:2 (3:1,0:1,3:0)

Branky: Dančišin (Strnad), Strnad (Dančišin)

 

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - krasobruslení

KrasobrusleníKrasobrusleníKrasobruslení

VÍCE ZDE :   https://www.krasoveseli.cz/domu

PortrétNOR - PLZ 2:3 - Indiáni vezou výhru z Weidenu!

INDIÁNY POTRÁPILA POUZE ŠESTKA

6.třída: HC Lužnice -HC Plzeň 5:9 (3:3,0:3,2:3)

Branky: Bernat (Čada), Bernat (Štěcha), Kratochvíl (Bernat), Egert (Vávra), Bernat (Egert)

8.třída: HC Lužnice - HC Plzeň 0:15 (0:5,0:5,0:5)

Branky: x

Portrét

ZE SPARTY S MIKULÁŠSKOU NADÍLKOU

6.třída: HC Sparta Praha - HC Lužnice  17:2 (4:2,8:0,5:0)

Branky: Pils (Bernat,Čada), Bernat

8.třída: HC Sparta Praha - HC Lužnice 17:1 (8:0,6:1,3:0) 

Branky: Kašper

náhled obrázkuPortrét

Z VAJGAREM BEZ BODU

6.třída:  Vajgar J.H - HC Lužnice 9:1 (5:0,2:0,2:1)

Branky: Egert (Kratochvíl)

8.třída: Vajgar J.H - HC Lužnice 8:5 (2:0,3:3,3:2)

Branky:  Friml (Dančišin), Dančišin, Kubeš (Strnad), Strnad (Kubeš), Čamra (Draksl)

Portrétnáhled obrázku  

MOUNTFIELD NAD NAŠE SÍLY

6.třída: HC Lužnice - HC Mountfield 5:8 (1:4,2:3,2:1) 

Branky: Egert (Bernat), Kratochvíl (Egert,Bernat), Egert, Egert, Kratochvíl (Hanák)

8.třída: HC Lužnice - HC Mountfield 4:9 (3:4,0:4,1:1)

Branky: Dančišin (Rákosník), Kaisler (Pánek), Friml (Hanák,Draksl), Kašper (Štastný)

 

Portrét 

 BODOVALA OPĚT OSMÁ TŘÍDA

6.třída: HC Lužnice - HC Zbraslav 2:17 (0:7,1:5,1:5) 

Branky: Hanák, Egert (Kratochvíl)

8.třída: HC Lužnice - HC Zbraslav 8:4 (5:1,2:2,1:1) 

Branky: Dančišin (Pánek), Dančišin, Dančišin (Pánek,Kaisler), Pánek (Čamra,Dančišin), Pánek (Kaisler), Draksl, Draksl, Pánek (Rákosník)

 

náhled obrázku  Portrét

V TŘEMOŠNÉ BODOVALA POUZE OSMIČKA

6.třída: Meteor Třemošná - HC Lužnice 9:2 (3:0,4:2,2:0) 

Branky: Kratochvíl (Egert), Kratochvíl (Egert)

8.třída: Meteor Třemošná - HC Lužnice 1:4 (0:0,1:1,0:3) 

Branky: Pánek, Pánek, Draksl (Čechtický-brankář), Pánek (Kubeš)

 

  Portrétnáhled obrázku

V SOBĚSLAVI BEZ BODU

6.třída: HC Lužnice - IHC Písek 2:6 (1:2,1:2,0:2) 

Branky: Bernat, Egert (Bernat,Kratochvíl)

8.třída: HC Lužnice - IHC Písek 1:3 (0:1,1:2,0:0)

Branky: Draksl (Rákosník)

6 nejproduktivnějších hráčů šesté a osmé třídy po 13.kolech ŽL

6.třída

 Kratochvíl 12+7=19

Egert 11+6=17

Bernat 9+8=17

Šmejkal 6+1=7

Čada 1+5=6

Pils 1+3=4

8.třída

Pánek 18+10=28

Dančišin 8+7=15

Kaisler 6+8=14

Friml 1+5=6

Draksl 3+1=4

Kašper 3+1=4

 

TáborPortrét

S KOHOUTY DÍKY KRISTÝNCE DVA BODY

6.třída: HC Tábor -HC Lužnice 0:4 (0:4,0:0,0:0) 

Branky: Kratochvíl (Egert), Bernat, Egert (Bernat), Kratochvíl (Šmejkal,Egert)

8.třída: HC Tábor - HC Lužnice 11:3 (4:1,2:1,5:1)

Branky:  Dančišin (Pánek), Kaisler (Pánek), Dančišin (Kaisler) 

  DOHRÁVKA

náhled obrázkuPortrét

OSMÁ VEZE OD OTAVY BOD

U ŠESTEK VYHRÁL BOHUŽEL HORŠÍ TÝM (vynikající výkon domácího brankáře)

Více o utkání zde:   https://ihcpisek2.webgarden.cz/

6.třída: IHC Písek - HC Lužnice 7:4 (3:0,2:3,2:1) 

Branky: Kratochvíl (Egert), Egert (Bernat), Bernat (Kratochvíl), Kratochvíl

8.třída: IHC Písek - HC Lužnice 6:6 (2:2,3:2,1:2)

Branky: Dančišin (Tkačik), Pánek (Maurenc), Kaisler (Dančišin), Draksl, Tkačik (Kaisler), Kaisler (Pánek)

Portrétnáhled obrázku 

STRAKY ODJÍŽDÍ BEZ BODU.....

ZASLOUŽENÉ VÝHRY...... 

6.třída: HC Lužnice - HC Strakonice 5:4 (2:1,0:0,3:3) 

Branky: Egert (Bernat,Kratochvíl), Bernat (Egert,Kratochvíl), Šmejkal (Dančišin), Egert (Kratochvíl), Egert (Kratochvíl,Bernat)

8.třída: HC Lužnice - HC Strakonice 9:3  (3:2,3:1,3:0) 

Branky: Dančišin (Kaisler), Kaisler (Pánek), Dančišin (Kaisler,Pánek), Pánek (Dančišin), Draksl (Friml), Pánek (Kaisler), Draksl (Friml), Pánek, Pánek (Tkačik) 

NOR - PLZ 2:3 - Indiáni vezou výhru z Weidenu!Portrét

INDIÁNI STŘÍLELI OSTRÝMI

6.třída: HC Plzeň -HC Lužnice 20:4 (3:2,11:2,6:0)

Branky: Himpan (Čada), Egert, Štěcha (Zuber), Egert

8.třída: HC Plzeň - HC Lužnice 14:2 (2:1,6:1,6:0)

Branky: Pánek, Pánek

 

 

Portrét

SPARTA OPĚT PŘEKVAPENÍ NEPŘIPUSTILA

6.třída: HC Lužnice - HC Sparta Praha  2:21 (1:7,0:8,1:6)

Branky: Bernat (Himpan), Bernat (Himpan)

8.třída: HC Lužnice - HC Sparta Praha  2:13 (0:3,0:3,2:7)

Branky: Pánek (Kubeš), Pánek (Draksl)

Portrétnáhled obrázku

Z VAJGAREM POUZE BOD OSMIČEK

6.třída: HC Lužnice - Vajgar J.H 1:15 (1:6,0:4,0:5)

Branky: Egert

8.třída: HC Lužnice - Vajgar J.H 3:3 (0:1,3:2,0:0)

Branky:  Kaisler (Pánek), Pánek (Čamra), Dančišin (Kaisler,Friml)      

náhled obrázku  Portrét

NA MOUNTFIELD JSME NESTAČILI

6.třída: HC Mountfield - HC Lužnice  11:3 (4:0,4:1,3:2)

Branky: Egert, Čada (Egert),Egert

8.třída: HC Mountfield - HC Lužnice 14:2 (3:0,4:1,7:1)

Branky: Dančišin (Kaisler), Hanák (Pánek)

 

vs Portrét

OSMIČKA VÍTĚZNĚ

6.třída: HC Zbraslav - HC Lužnice  7:2 (1:1,4:0,2:1)

Branky: Kratochvíl, Bernat (Pils)

8.třída: HC Zbraslav - HC Lužnice  2:5 (2:3,0:1,0:1)

Branky: Pánek (Dančišin), Kašper (Pánek), Dančišin (Hanák), Kántor, Kaisler (Pánek)

  Portrétvsnáhled obrázku

TŘEMOŠNÁ NAD NAŠE SÍLY 

6.třída: HC Lužnice - Meteor Třemošná 1:8 (0:5,1:1,0:2) 

Branky: Bernat (Čada)

8.třída: HC Lužnice - Meteor Třemošná 3:8 (0:6,3:2,0:0)

Branky: Pánek (Kašper), Škoda (Novák), Kašper (Pánek) 

 

PortrétVSTábor

ZASLOUŽENÁ VÝHRA ŠESTEK

6.třída: HC Lužnice -HC Tábor 8:1 (2:1,2:0,4:0)

Branky: Šmejkal (Lang), Pils (Kratochvíl,Bernat), Šmejkal (Lang), Kratochvíl, Egert, Šmejkal (Lang), Kratochvíl (Pils,Záviš), Houdek (Egert)

8.třída: HC Lužnice - HC Tábor 5:8 (0:2,1:3,4:3)

Branky:  Kašper, Pánek (Dančišin), Kantor (Friml), Pánek, Maurenc       

 

PortrétVSPortrét

OSMIČKA VÍTĚZNĚ

6.třída: HC Strakonice - HC Lužnice  7:4 (2:0,2:3,3:1)

Branky: Kratochvíl (Bernat), Novák P. (Kratochvíl), Šmejkal, Bernat (Čada)

8.třída: HC Strakonice - HC Lužnice  4:6 (2:3,2:3,0:0)

Branky: Pánek, Friml (Kaisler), Pánek (Hanák,Dančišin), Hanák (Dančišin), Pánek (Čamra), Kašper (Friml)

PortrétNOR - PLZ 2:3 - Indiáni vezou výhru z Weidenu!

BODÍK BY BYL ZASLOUŽENÝ

6.třída: HC Lužnice -HC Plzeň 5:8 (1:2,2:3,2:3)

Branky: Kratochvíl (Beránek,Bernat), Bernat (Egert), Kratochvíl (Čada), Kratochvíl (Pils), Kratochvíl (SN)

8.třída: HC Lužnice - HC Plzeň 1:14

Branky: Pánek (Dančišin)

 SPARTA PŘEKVAPENÍ NEPŘIPUSTILA

6.třída: HC Sparta Praha - HC Lužnice  19:2 (5:0,8:2,6:0)

Branky: Šmejkal (Bernat,Lang), Komma (Čada)

8.třída: HC Sparta Praha - HC Lužnice  9:0 (4:0,3:0,2:0)

VE STŘEDU PŘIVÍTÁME VE VESELÍ INDIÁNY Z PLZNĚ

zač.utkání 6.třídy v 15.00 hod.

 

Z PŘÍBRAMI STŘÍBRO

náhled obrázku

sestava:  Brankáři: Baloun, Bláhová

Hráči: Čada, Kratochvíl, Bernat, Himpan, Štěcha, Záviš, Peroutková, Pils, Beránek, Dančišin, Lang, Čížek, Novák Pavel, Soukaný, Houdek

 Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

Výsledky:  HC Lužnice-HC Mountfield  8:0

HC Lužnice-HC Příbram  4:6

HC Lužnice-Weiden (Něm.)  14:4

HC Lužnice-HC Černošice  8:1

HC Lužnice-HC Č.Bud.  7:3

Konečné pořadí: 1. HC Příbram   2. HC Lužnice   3. HC Č.Bud.   4. HC Mountfield   5. HC Černošice   6. Weiden (Něm.)

NOMINACE NA TURNAJ V PŘÍBRAMI

Zimní stadion Příbram

  Brankáři: Baloun, Bláhová

Hráči: Egert, Čada, Kratochvíl, Bernat, Himpan, Štěcha, Záviš, Peroutková, Pils, Beránek, Dančišin, Lang, Čížek, Novák Pavel, Soukaný

Sraz: 3.září 8.30 hod. na ZS v Příbrami

S PÍSKEM ŠESTKA PROHRÁLA A OSMIČKA VYHRÁLA

6.třída: HC Lužnice - IHC Písek 3:11

8.třída: HC Lužnice - IHC Písek 7:5

TRÉNINKY 29.8 - 2.9.

Po 29. 8. 13:15  - 14:15 8. tř.
Po 29. 8. 14:30  - 15:30 6. tř.
Út 30. 8.  14:15  - 15:15 7. + 8. tř.
St 31.8. 14:30  - 15:30 6. tř.
Čt 1. 9. 15:00  - 16:00 6. + 8. tř.
2. 9. 14:00  - 15:00 7. + 8. tř.

 

 

Dvoudenní hokejový turnaj 6.třídy v Příbrami 

3.9-4.9 2011

Účastníci: HC PŘÍBRAM, HC ČESKÉ BUDĚJOVICE, HC WEIDEN (A), HC TÁBOR, HC ČERNOŠICE.

 

POZVÁNKA NA TURNAJ

ROZLOSOVÁNÍ

 

PRVNÍ PŘÁTELSKÉ  UTKÁNÍ 6. a 8.TŘÍDY

Přivítáme IHC Písek

6. a 8. třída - neděle 28. 8. od 9.00 - 12.30 v Soběslavi - IHC Písek

sraz 6. tříd v 7:45 - ZS Soběslav, začátek utkání v 9:00

sraz 8. tříd v 9:15 - ZS Soběslav, začátek utkání v 10:40

 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2011

II. část soustředění -  6.  a 8. třída

Pondělí 22. srpna sraz - 7.00 na zimním stadionu

Čas tréninků na ledě:

pondělí  22. 8. -  8.00 - 9.00,  12.45. - 13.45

úterý  23. 8. -  8.00 - 9.00, 17.45. - 18.45

středa  24. 8. -  8.00 - 9.00, 16.30. - 17.30

čtvrtek  25. 8. -  8.00 - 9.00, 12.45. - 13.45

pátek  26. 8. -  8.00 - 9.00, 16.30. - 17.30

Pátek 26. srpna ukončení - 18.00 na zimním stadionu

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2011

I. část soustředění  - 6.  a 8. třída


Pondělí 15. srpna sraz - 8.00 na zimním stadionu

Čas tréninků na ledě:

pondělí  15. 8. -  9.15 - 10.15, 12.15. - 13.15, 16.45 - 17.45

úterý  16. 8. -  9.15 - 10.15, 12.15. - 13.15, 16.45 - 17.45

středa  17. 8. -  9.15 - 10.15, 12.15. - 13.15, 16.45 - 17.45

čtvrtek  18. 8. -  9.15 - 10.15, 12.15. - 13.15, 16.45 - 17.45

pátek  19. 8. -  9.15 - 10.15, 14.00 - 15.30

Pátek 19. srpna ukončení - 16.00 na zimním stadionu

EUROEPAN TROPHY 2011

  

Padl rekord ve sledovanosti těchto stránek!!

počet návštěv 2126 za měsíc

Stránky dosáhly  nejvyššího počtu návštěv a to neni hokejová sezona v plném proudu.Hlavně bych Poděkoval všem návštěvníkům stránek za důvěru a doufám, že se na stránky hokej11.webnode.cz budou rádi vracet.

Anketa

HLASUJTE: Kdo se stane nejproduktivnějšim hráčem HC Lužnice 8.Třída po prvnim kole ŽL.

Jiří Kubeš (44) 39%

Milan Dančišin (27) 24%

Oliver Pánek (25) 22%

Aleš Draksl (5) 4%

Ostatní (11) 10%

Celkový počet hlasů: 112

 ŽÁKOVSKÁ LIGA ROČNÍK 2000 a 1998 V SEZÓNĚ 2011/2012 VYLOSOVÁNY

ZAČÍNÁME 17.ZÁŘÍ

NA ÚVOD VELMI TĚŽKÝ LOS !!!!!

V novém ročníku žákovské ligy nás čekají na úvod dva favorité celé soutěže.Po utkání na Spartanském ledě přivítáme indiány z Plzně.Uvidíme jestli to bude výhodou či nevýhodou.

VÍCE ZDE:  www.jihoceskyhokej.cz/rozpis/020.pdf

STRÁNKY BUDOU PŘEVÁŽNĚ SLOUŽIT PRO 6 - 8 TŘÍDU

 náhled obrázkunáhled obrázku

ŽÁKOVSKÁ LIGA ROČNÍK 2000 a 1998 V SEZÓNĚ 2011/2012

 

Naši soupeři: Sparta Praha, Plzeň 1929, Mountfield Č.Bud., IHC Písek, HC Tábor, HC Strakonice, Vajgar J.Hradec, Meteor Třemošná, Slavoj Zbraslav

Seznam hráčů 6.třídy: Brankáři: Bláhová, Baloun, Hráči:   Egert, Kratochvíl, Šmejkal, Chochol, Záviš, Bernat, Himpan, Čada, Štěcha, Vaněk, Pils, Zuber, Beránek, Peroutková

Seznam hráčů 8.třídy: Brankáři: Kokeš, Čechtický  Hráči:   Brož, Brůžek, Čamra, Tkačik, Dančišin, Draksl, Vojta, Slabý, Vojta, Ludvík, Rákosník, Kántor, Štastný, Friml, Pánek, Ondřej

HOKEJOVÝ ZÁZRAK !!! 

zítra další zajímavosti o žákovské lize

Letní příprava

náhled obrázku

 Letní suchou přípravu máme v plném proudu. Chtěl bych zde prosím apelovat na docházku. Suchá příprava hokejisty je velice náročná aktivita, některými možná podceňovaná, ale pozor je velmi nezbytná pro správný vývoj každého jedince. V tomto období je nezbytné rozvíjet takové partie, které v zimním období zůstávají trochu opomíjené. Naši chlapci jsou ve věku, kdy je nezbytný rozvoj rychlostních schopností. Konkrétněji řečeno je důležité rozvíjet rychlá svalová vlákna. Jakmile u našich mazlíčků nastane tzv. rychlostní spurt bude pozdě myslet na to, že ještě zrychlýme. Pozor období růstového spurtu můžeme u některých očekávat již za rok u jiných možná později. Jednodušeji řečeno, pokud zanedbáme rozvoj těchto svalových vláken nyní za dva roky bude již pozdě.

 náhled obrázku

Schůzka rodičů a vedení HC Lužnice v pondělí 9.5. na ZS Soběslav
Nutná účast všech hráčů a jejich rodičů z důvodu podepisování soupisek (podepisuje se hráč i rodič!)

8.třída - 16.30
7.třída - 16.50
6.třída - 17.15

POZOR  ZMĚNA !!!!!!!!

Program tréninků-suchá příprava

Příprava dorostenců v plném proudu

po - relax: Soběslav
15,00 - 16,30 - 7.,8.tř.
16,00 - 17,30 - 5.,6.tř.

út - gymnastika: Soběslav
14,30 - 15,30 - 7.,8.tř.
15,30 - 16,30 - 5.,6.tř.

st - hala:  Veselí
15,15 - 16,45 - společně

čt - plocha ZS:  Veselí
16,00 - 17,00 - společně

 NÁVRH KOMISE MLÁDEŽE ČSLH - BYL SCHVÁLEN !!!!!!!!!

cslh_velky.gif

schválená verze zdewww.stredoceskyhokej.cz/zpravy-cslh/zpravy-cslh/navrh-komise-mladeze-cslh-na-zmenu-zakovskych-soutezi.html

 7 nejproduktivnějších hráčů Žákovské ligy sezóny 2010-2011

5.TŘÍDY

 Kratochvíl 27+25=52

Egert 26+21=47

Šmejkal 16+22=38

Bernat 22+9=31

Pištěk 10+11=21

Čada 4+6=10

Himpan 4+5=9

zde: Kompletní statistiky základní části žákovské ligy jsou

 V OSLABENÉ SESTAVĚ KRÁSNÉ OSMÉ MÍSTO !!!!!!!

 EASTER CUP V MOSTĚ ROČNÍK 2000-1999

náhled obrázkunáhled obrázku

 Malinko pošramocená (nemoc,zranění,rod.důvody) sestava HC Lužnice: Břešták, Vacek

Kaisler, Pištěk, Podlaha, Musel, Petrásek, Himpan, Egert, Kukla, Vávra, Bláha, Štastný Petr, Štastný Patrik,Novák J.

 VÍCE O TURNAJI ZDE:   www.easterbunnies.cz/

Výsledky HC Lužnice:

HC Lužnice-KLH Chomutov A 7:0 !!!!!

Branky: Pištěk (Kaisler), Podlaha (Egert), Egert (TS), Kaisler (Vávra), Egert, Egert, Kaisler (Pištěk)

Nej.hráč utkání HC Lužnice Egert Jiří

HC Lužnice-HC Sparta Praha  1:3

 Branky: Kaisler (Podlaha) 

Nej.hráč utkání HC Lužnice Musel Ondřej

 HC Lužnice-HC Košice (SK) 3:2 na nájezdy

Branky: Kaisler, Novák (Pištěk) roz.najezd Novák J.

Nej.hráč utkání HC Lužnice Břesták Matouš

Skončili jsme na druhém místě tabulky a narazili na jednoho s favoritů celého turnaje HTA

HC Lužnice-HTA 0:15

Nej.hráč utkání HC Lužnice Pištěk Teodor

Hrajem o 5 až 8 místo 

HC Lužnice-Kanada 0:9

 Nej.hráč utkání HC Lužnice Kaisler Dominik

7. a 8. místo

HC Lužnice-Bobři Val.Meziříčí 1:2

Branky: Pištěk

Nej.hráč utkání HC Lužnice Petrásek David

 Doplňkové dovednostní soutěže:

Bohužel dovednostní soutěže se nám moc nepovedli

rychlost/speed skating: Jan Svoboda (KLH Chomutov B),slalom: Jan Köver (HTA), střelba na přesnost/shooting on target:Tyler Schendel (Candian Explorers),rychlost střely/speed shoting: Kristian Jeseňský (Slavia Bratislava),nájezdy hráč/riding on goal-player: Jack McLeod (Canadian Explorers),nájezdy brankář/riding on goal-goalkeepers: Tomáš Vomáčka (HTA

STŘÍBRNÁ MEDAILE !!!!!!!!!!!!!

 ZAHÁJEN EASTER CUP V MOSTĚ ROČNÍK 2001-2002

náhled obrázkunáhled obrázku

VÍCE O TURNAJI ZDE:   www.easterbunnies.cz/

Výsledky HC Lužnice:

HC Lužnice-Hvězda Praha 7:2

Branky: Bernat 4x, Novák P., Korytar, Lang

HC Lužnice-SKLH Ždár n/S 9:0

 Branky: Bernat 3x, Novák P. 3x, Pištěk, Hanák, Lang

Čtvrtfinále: HC Lužnice-Letnany Praha 2:1

Branky: Lang, Bernat

HRAJEM O MEDAILE !!!!!!!!!

Semifinále: HC Lužnice-Slavoj Zbraslav 3:1

Branky: Novák 2x, Bernat

JSME VE FINÁLE !!!!!!! 

Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

FINÁLE: HC Lužnice-HTA 3:6

Branky: Novák P., Dančišin, Lang§úúú

Sestava stříbrného týmu:

Bláhová, Baloun

Hanák, Bernat, Lang, Dančišin, Čížek, Houdek, Novák P, Pištěk, Korytar, Sobotka, Pauš, Novák T. 

Hráči roč.2001-2002 odváží z Mezinárodního turnaje v Mostě STŘÍBRNOU MEDAILI !!!!!

GRATULUJEME

 Doplňkové dovednostní soutěže:

Nejleší utočník Easter Cupu se stal Tomáš Bernat HC Lužnice Soběslav

rychlost-Jan Cikhart (HC Hvězda Praha),  slalom-Petr Teuber (HC Krkonoše),   střelba na přesnost-Kryštof Lang 3. zásahy (HC Lužnice),   rychlost střely-Pavel Novák 61 km/h (HC Lužnice),   nájezdy hráč-Jan Korytar (HC Lužnice),   nájezdy brankář-Oldřich Cichoň (HC Kobra Praha)

 Z DOMAŽLIC VEZEME ZLATO !!!

(roč.2000 a mladší  2.4.2011)

náhled obrázkunáhled obrázku

Výsledky Turnaje:

HC Lokomotiva Veselí-Kobra Praha  5:0 , 4:0

Branky:  Čada (Pils), Štěcha (Šmejkal,Kratochvíl), Kratochvíl, Pils (Čada), Šmejkal (Kratochvíl), Kratochvíl (Štěcha,Šmejkal), Kratochvíl (Šmejkal), Kratochvíl, Kratochvíl

HC Lokomotiva Veselí-Sršni Sedlčany  3:1 , 3:3

Branky:  Kratochvíl, Šmejkal (Štěcha), Šmejkal (Čada), Kratochvíl (Štěcha), Kratochvíl, Kratochvíl (Šmejkal)

HC Lokomotiva Veselí-Puma Domažlice  2:1 , 3:0

Branky:  Kratochvíl (Šmejkal), Kratochvíl (Čada), Kratochvíl, Šmejkal (Pils), Šmejkal

konečné pořadí: 1. HC Lokomotiva   2. Sršni Sedlčany   3. Puma Domažlice   4. Kobra Praha

 Nejlepší střelec Turnaje: Kratochvíl David 12 branek

Nejlepší hráč Lokomotivy: Martin Štěcha 

 O POHÁR J.LÁTKY DOMAŽLICE 2.4.2011

náhled obrázkunáhled obrázku

Rozpis zápasů:

 11.00  HC Lužnice-Kobra Praha

12.00  HC Lužnice-Sršni Sedlčany

15.00  HC Lužnice-Puma Domažlice

Sraz: 10.00 hod na ZS v Domažlicích

Nominace: Plecer  - Pils, Soukaný, Šmejkal, Štěcha, Zuber, Jára, Vávra, Kratochvíl, Egert, Peroutková, Čada, Chochol

EASTER CUP MOST 2011
náhled obrázkunáhled obrázku

kategorie
2000,1999, termín turnaje 8.- 10. 4. 2011
místo konání: zimní stadiony Most a Bílina

doprava: vlastní, 

odjez ve čtvrtek 7. 4., společný sraz před odjezdem na ZS Veselí v 17.00 hodin

 
nominace:
- Baloun, Břešťák
hráči - Egert, Kratochvíl, Himpan, Vávra, Pištěk, Kašper, Petrásek, Podlaha, Bláha, Kaisler, Kukla, Musel, Šťastný, Šafář

ubytování: 3 - lůžkové a 2 -lůžkové pokoje, společné sociální zařízení a malá kuchyňka pro dva až tři pokoje, cena 165 Kč na osobu/noc
ubytování zajištěno na 3 noci (tzn. 495 Kč za jednu osobu), částku budu vybírat 7.4. před odjezdem

stravování: hradí si každý zvlášť
snídaně je možné zakoupit v bufetu na ubytovně
obědy a večeře v restauraci vedle ZS v Mostě - kluky na oběd i večeři vždy společně odvedeme
pitný režim - v šatně během turnaje bude zajištěný

startovné: 400 Kč/hráč, v případě, že ještě nemáte uhrazené startovné - zaplatit před odjezdem
S sebou: hokejovou výstroj, na ubytovnu věci na převlečení, na spaní, hygienické potřeby

účastníci: Canadian Explorer (C),
HC Sparta Praha, HC Košice (Sk) ,KLH Chomutov ,
HC Lužnice Soběslav, HC Hvězda Praha ,HC Slovan Louny ,
Easter Bunnies ,HTA ,HC Most ,HK MK Bled (Slo), Victory (Cz) ,Bobři Valašské Meziříčí

rozlosování: www.easterbunnies.cz/images/stories/ec2011/9911.pdf

Doplňkové dovednostní soutěže: rychlost na 1 kolo ,slalom s pukem, střelba na přesnost a nájezdy na brankáře (hráč i brankář), na letošní ročník nově přidaná disciplína měřená rychlost střely.

VELIKONOČNÍ TURNAJ V CHOTĚBOŘI 26.3 2011

Výsledky Turnaje:

HC Lokomotiva Veselí-HC Chocen  6:2 (1:2,5:0)

Branky:  Kratochvíl, Pištěk, Kratochvíl, Kratochvíl, Pils, Kratochvíl

HC Lokomotiva Veselí-HC Benešov  12:1 (5:1,7:0)

Branky:  Houdek, Pištěk, Kratochvíl, Novák, Houdek, Kratochvíl, Houdek, Novák, Kratochvíl, Houdek, Novák, Kratochvíl

HC Lokomotiva Veselí-HC Chotěboř  10:2 (2:2,8:0)

Branky: Pištěk, Kratochvíl, Pils, Pištěk, Houdek, Kratochvíl, Novák, Pištěk, Jára, Štecha

konečné pořadí: 1. HC Lokomotiva   2. HC Chocen   3. HC Chotěboř   4. HC Benešov

Nejlepši brankář: Rykl Lukáš - HC Chocen

Nejlepší obránce: Marek Ondřej - HC Chotěboř

Nejlepší střelec: Kratochvíl David - Lokomotiva Veselí

Nejužitečnější hráč turnaje:

HC Benešov- Kumpošt Jakub

HC Chotěboř- Rybáček Adam

HC Chocen- Síla Vojtěch

Lokomotiva Veselí- Houdek Filip 

 O POHÁR RADKA BĚLOHLAVA  25.3.2011

5.TŘÍDY

Hokejová škola Radka Bělohlava

Výsledky:

Lužnice A-Lužnice B 2:2 , 2:1

Branky:  Lužnice A  Šmejkal (Kratochvíl), Šmejkal (Kratochvíl), Šmejkal (Kratochvíl), Kratochvíl

 Branky: Lužnice B  Lang, Himpan, Lang

Lužnice A- Sedlčany  2:2 , 5:1

Branky: Kratochvíl (Pištěk), Štěcha, Kratochvíl (Pištěk), Šmejkal (Pištěk), Šmejkal, Čada (Pils), Kratochvíl (Šmejkal,Záviš)

Lužnice A-Vlašim 2:2 , 0:5

Branky: Pištěk, Kratochvíl

Lužnice A-Polička  0:0 , 2:5

Branky: Kratochvíl (Pištěk), Kratochvíl (Šmejkal)

Lužnice B-Polička  1:3 , 1:5

Branky:  Lang, Lang (Bernat)

Lužnice B-Vlašim  1:7 , 0:2

Branky: Čížek (Lang)

Lužnice B-Sedlčany  3:3 , 5:2

Branky:  Novák, Bernat, Novák, Bernat (Čížek), Lang, Bernat, Bernat, Novák

konečné pořadí: 1. Polička   2. Vlašim   3. Lužnice A   4. Lužnice B   5. Sedlčany

nejlepší hráči týmu:

Lužnice A: Kratochvíl David, Šmejkal Karel, Pištěk Teodor

Lužnice B: Novák Pavel, Baloun Jakub, Bernat Tomáš

Ve středu 30.11 ve Veselí přivítáme mužstvo HC Mountfield

6.třída sraz 14:00h

8.třída sraz 15:45h

 

6 nejproduktivnějších hráčů šesté třídy po 12.kolech ŽL

 Kratochvíl 10+7=17

Egert 10+5=15

Bernat 8+7=15

Šmejkal 6+0=6

Čada 1+5=6

Pils 1+3=4

V sobotu 10.12.přijedou Plzeňský indiáni.Hraje se na ZS v Soběslavi

6.třída sraz 9.15 hod

8.třída sraz 11.15 hod

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.